Kur kampionati nis me një driblim dehës (VIDEO)

3 Gusht 2019
17:41

Në Angli sezoni i ri ka ngritur siparin, të paktën për ligat e dyta e në vijim, teksa javën e ardhshme starton edhe Premier League.

Luton barazoi 3-3 ndaj Middlesbrough, por vëmendjen e mori sulmuesi i skuadrës mike, Browne, i cili me një lëvizje dhe një finte dehu kundërshtarin duke i kaluar topin mes këmbëve dhe duke ia humbur nga shikimi.

I turpëruar, mbrojtësi Potts nuk pati gjë tjetër në dorë, përveçse ta ndalte me faull.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit