Kushte mesjete, shikoni se ku luajti sot kryesuesi i kampionatit kosovar! (FOTO)

7 Nëntor 2019
18:26

Si në futbollin shqiptar, ashtu edhe në atë kosovar, kushtet e disa stadiumeve apo skuadrave janë te mjerueshme, disa madje të kujtojnë fotografitë e mesjetës, ashtu si sot ambjentet brenda stadiumit të Vushtrisë, aty ku luajti Gjilani që ka marrë kryesimin e kampionatit… Vushtria qëndron 9 pikë, por edhe ato pikë i ka marrë nga zemra e madhe dhe pasioni, sepse nëse sheh fotot e publikuar nga gazeta Sheshi të vjen të qash dhe të qeshësh…

Lajme të tjera

Lajmet e fundit