“Ky është lojtari që do i vidhja Juventus-it”, Moratti: Inter është favorit sot, por…

12 Janar 2022
17:11
Denis Hakanaj
back button

Pak orë para Superkupës së Italisë mes Inter dhe Juventus, Massimo Moratti, ish-president zikaltër, ka folur për momentin e dy ekipeve.

“Do të ketë shumë tension, Juventus është akoma në kohë për ta ndrequr sezonin, ndërsa Inter-i është në formë, por gjithçka mund të ndodhë në 90 minuta”, ka thënë Moratti për Radio Punto Nuovo.

“Cilin lojtar do t’i hiqja kundërshtarëve? Chiesa-n, por edhe Dybala është një lojtar i madh”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit