LAJMI I FUNDIT | Interi tenton goditjen nga Atalanta: detajet

25 Janar 2022
0:29
Telesport

Objektivi Robin Gosens per Interin për ditët e fundit të merkatos. Me largimin e Sensit, zikaltërit do të bëjnë një goditje në hyrje dhe sipas asaj që raporton Sportitalia mund të jetë ose një sulmues, me Caicedo dhe Salcedo si emra për të ndjekur, ose një anësor i majtë.

Kolarov do të largohet dhe Dimarco tashmë është alternativë për rolin e qendrës së mbrojtjes.

Prandaj emri është ai i gjermanit të Atalantës, që do të merret tani, qoftë edhe i lënduar, për të ndërtuar gjithsesi Interin e së ardhmes. Me Atalantën po flasin këto orë drejtuesit e klubit kampion italian. Duhet nje oferte e mire edhe per rrogen, mbi 3 mln euro

Por, edhe Newcastle ka hyre fort ne gare.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit