LAJMI I FUNDIT | Mer fund martesa mes Wanda Nara dhe Icardi! Njoftimi vjen nga Instagrami

22 Shtator 2022
23:48
Telesport

Bubullonte aq shumë sa ra shi. Pas ditësh thashetheme për ndarje të reja të mundshme, të kompletuara me mohime, Wanda Nara ka vendosur të dalë me një mesazh lakonik në rrjetet sociale.

Në një prej historive të saj në Instagram, argjentinasja ka njoftuar ndarjen me Mauro Icardin. Këto janë fjalët e Wanda: “Është shumë e dhimbshme për mua të jetoj këtë moment, por duke pasur parasysh ekspozimin tim ndaj situatës që po kapërcen dhe spekulimeve mediatike preferohet që ta dini nga unë.

Nuk kam asgjë tjetër për të sqaruar dhe nuk kam ndërmend të jap asnjë detaj për këtë ndarje. Ju lutem, ju kërkoj të kuptoni jo vetëm për mua, por edhe për fëmijët tanë”, ishte deklarata e saj!

Pas 8 vitesh martesë, dhe dy vajzave, historia e dashurisë mes Mauro Icardit dhe Wanda Narës, e cila mban edhe rolin e agjentes së partnerit, duket se i ka ardhur fundi. Nga ana tjetër, ndjesia se diçka mes të dyve ishte thyer, tashmë gjatë rastit të famshëm që shpërtheu rreth një vit më parë dhe u shndërrua në një telenovelë të vërtetë që kishte destabilizuar edhe drejtuesit e klubit të Kullës Eifel.

Një krizë e re, e cila megjithatë, duke gjykuar nga qëndrimi i përhershëm, mund të jetë përfundimtare. E gjithë kjo pak javë pas nisjes së jetës së re në Turqi të qendërsulmuesit, pas përfundimit të turbullt të aventurës te PSG.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit