Lamtumirë Liverpool, ylli i Të Kuqve largohet me kosto zero

16 Janar 2021
23:18
Denis Hakanaj

Georginio Wijnaldum ka vendosur të lërë Liverpool-in për Barcelona-n.

Mesfushori ka refuzuar ofertën e fundit për rinovimin e kontratës nga ana e Të Kuqve dhe do të bashkohet me ekipin e Koeman në fundin e sezonit.

Lajmi është raportuar nga Daily Mirror.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit