Lazio dhe Strakosha festojnë bashkë me shqiponjën “Olimpia” (VIDEO)

15 Maj 2019
23:28
Anton Cicani

Lazio ka festuar fitimin e Kupës së Italisë, teksa edhe shqiponja "Olimpia" ka marrë pjesë gjatë ngritjes së trofeut…

Lajme të tjera

Lajmet e fundit