Lazio, merret vendimi për  Thomas Strakoshën

2 Mars 2021
15:49
Denis Hakanaj

E ardhmja e Thomas Strakoshës është një mister.

Portieri shqiptar ka humbur vendin e titullarit te Lazio dhe duke se aventura e tij me bardhekaltrit është afër fundit.

Kontrata e Strakoshës skadon në vitin 2022 dhe, sipas Radiosei, Lazio nuk ka ndërmend t’i ofrojë rinovimin.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit