Lazio mposht Milanon, tifozja laziale tërbon fansat me fotot “hot”

27 Prill 2021
11:54
Gentian Spiri

Pas fitores 3-0 që Lazio korri ndaj Milanit tifozët lazialë kanë kaluar në delir. Një nga tifozet speciale të ekipit kryeqytetas është “showgirl” Anna Falchi, e cila si gjithnjë tërbon rrjetet sociale me foto “hot”.

Pas fitores së fundit, Falchi ka postuar disa foto pikante në faqen e saj në “Instagram”, duke u “veshur” vetëm me shallin e skuadrës së Lazio: “Çfarë ndeshje që bëri Lazio ime”.

U rikthye Simone Inzaghi ynë, lider dhe pikë referimi për skuadrën tonë. Dhe jam ku jam këtu për të festuar këtë fitore pas një humbje të hidhur. Correa ishte i shkëlqyer, ndërsa Immobile si gjithnjë fantastik”, shkruan Anna Falchi.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit