Messi mbërrin në Paris, tifozët i luten për fotografi dhe autografe (VIDEO)

2 Dhjetor 2019
19:49

Leo Messi ka mbërritur pasditen e sotme në Paris, ku edhe do të jetë në mbrëmjen “Gala” të dorëzimit të Topit të Artë 2019, ku sulmuesi i Barcelonas, fitues i pesë edicioneve, është kandidati favorit për të ngritur trofeun e tij të gjashtë individual në histori sa i përket këtij vlerësimi.

“Leo të lutem, Leo të lutem”, kanë qenë fjalitë që dëgjohen më së shumti nga personat e ndodhur në dalje të aeroportit, teksa kanë bërë edhe fotografi me të.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit