L’Equipe ndërton formacionin e yjeve me kosto zero

8 Korrik 2020
19:47
Denis Hakanaj

Prestigjiozja L’Equipe ka formuar skuadrën e 11 futbollistëve me lojtarë që kanë mbetur pa ekip ose që do të jenë pa ekip në fundin e sezonit.

Një skuadër që është rreshtuar me skemën super sulmues 4-1-3-2 dhe që, të paktën në letër, mund të ishte një pretendente për titullin në çdo kampionat europian të rëndësishëm.

Një ekip i përbërë nga shumë kampionë.

Hart; Valencia, Vertonghen, Sarr, Ansaldi; San José; Willian, Gotze, David Silva; Cavani, Mandzukic.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit