LEWANDOWSKIIIIIIIIIIII!!!! Godet Bayern Munich, por Musacchio bën gafën e pafalshme (VIDEO)

23 Shkurt 2021
21:14
Telesport

Bayern Munich gjen menjëherë golin ndaj Lazios. Duhen 10 minuta që blerja e janarit, Musaçhio, të bëjë një gafë të pafalshme dhe në tenativë për t’ia kthyer topin Pepe Reina, ia fal Leëandoëskit.

Polaku shmang edhe portierin dhe e depoziton topin në rrjetë, duke e bërë gjithçka të lehtë.

Nis në malorë për Lazio dhe fushore për djemtë e Hansi Flick.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit