Lista për sulmin, Gattuso evidenton shqiptarin!

7 Korrik 2020
15:38
Eraldo Harlicaj

Napoli po mendon për sulmin e sezonit të ri, pasi Milik me shumë mundësi do të largohet. Trajneri Gennaro Gattuso po mendon alternativat që ka në dispozicion dhe së fundmi ka dalë në skenë dhe emri i Milot Rashicës.

Sulmuesi ka fituar vëmendjen e klubit italian së bashku me Jeremy Bogën. Të dy janë të preferuarit e teknikut dhe drejtorit sportiv Giuntoli.

Nëse nuk arrihen Rashica dhe Boga do të ketë mendohet për Under dhe Everton. Të dy emra të lezetshëm, por që Gattuso është i prirur të shkojë për Rashicën dhe Bogën.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit