Liverpool eliminon Bayern-in, kalon në çerekfinale falë Mane dhe Neuer

Champions League

Liverpool eliminon Bayern-in, kalon në çerekfinale falë Mane dhe Neuer

13 Mars 2019
22:57
Denis Hakanaj
13 Mars 2019
22:57
Denis Hakanaj

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera