Liverpool fiton pastër në transfertë, Fulham me “manita” (VIDEO)

6 Dhjetor 2023
22:46
Telesport
back button

Liverpool mori sonte nje fitore teper te rendesishme ne transferte ndaj Sheffield United me golat e Virgil Van Dijk, i pari për të për këtë sezon, dhe Dominik Szoboszlai.

 

GOLI I SZOBOLSZAI – VIDEO

 

Sukses ky që ngjit skuadrën e Jurgen Klopp në vendin e dytë me 34 pikë. Dy më pak se Arsenali kryesues.

Tri pikë siguroi edhe Brightoni pas triumfit 2-1 me përmbysje përballë Brentfordit. “Manita” e pastër 5-0 e Fulhamit kundër Nottingham Forest, ndërkohë që Bournemouth siguroi tri pikë të arta në transfertën në Crystal Palace (0-2).

Lajme të tjera

Lajmet e fundit