Liverpool “frikëson” Milan-in, Të Kuqtë nuk heqin dorë nga mesfushori

5 Dhjetor 2021
9:00
Denis Hakanaj

Renato Sanches është një nga idetë e Milan-it për të përforcuar mesfushën për sezon in e ardhshëm, duke parë se e ardhmja e Franck Kessie është akoma në dyshim.

Megjithatë, nga Spanja kanë ardhur lajmë shqetësuese për kuqezinjtë.

Sipas TodoFichajes, Liverpool duket se është vënë gjith ashtu në lëvizje për ish-mesfushorin e Bayern Munich, të cilin e ka kërkuar edhe në verë dhe për të cilin Lille kërkonte 35 milionë euro.

Të Kuqtë mbeten shumë të interesuar për portugezin, i cili do të largohet nga Lille në verë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit