Lucas Digne zyrtarizohet tek Aston Villa. Gerrard: Përforcim emocionues!

13 Janar 2022
10:56
Alfred Lleshi

Lucas Digne është lojtari më i ri i Aston Villa. Këtë e ka bërë të ditur klubi i Birminghamit në kanalet e tij zyrtare, ku transmetohen edhe fjalët e Steven Gerrard: “Ne e shfrytëzuam rastin. Lucas është një përforcim i madh për ekipin tonë, është një lojtar me personalitet dhe përvojë. Më emocionon”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit