“Luftë numrash” te Barcelona; De Jong dhe Griezmann vendosin veton

Barcelona

“Luftë numrash” te Barcelona; De Jong dhe Griezmann vendosin veton

11 Korrik 2019
10:24
Alfred Lleshi
11 Korrik 2019
10:24
Alfred Lleshi

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera