Lukaku mendon për të ardhmen, nis kursin online

25 Mars 2020
15:23
Denis Hakanaj

Sulmuesi i Inter-it, Romelu Lukaku, e di shumë mirë se çfarë do  të bëjë në të ardhmen, pasi t’i ketë varur këpucët në gozhdë.

Sipas Telegraph, ai ka nisur një kur oline për të marrë licencën e e trajnerit të UEFA-s bashkë me shokët e kombëtares Alex Ëitsel dhe Kevin de Bruyne.

Sulmuesi i Antonio Conte-s ka shkëlqyer në këtë sezon, duke shënuar 23 gola në 35 ndeshjet e luajtura me zikaltrit.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit