Lukaku zbulon trajnerin e ri të Juventusit dhe gëzon Interin!

Inter

Lukaku zbulon trajnerin e ri të Juventusit dhe gëzon Interin!

12 Qershor 2019
13:14
Anton Cicani
12 Qershor 2019
13:14
Anton Cicani

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera