MAHREEEEEEEEEEEEEEEZ! Manchester City kalon në avantazh pas 10 minutash (VIDEO)

4 Maj 2021
21:15
Telesport

Manchester City ka gjetur golin e avantazhit shumë shpejt ndaj PSG me anë të Mahrez.

Një dalje e bukur e ekipit të Guardiolas dhe Zinchenko në krah të majtë, ku ka pasuar për në qendër me De Bruyne që ka provuar goditjen por topi është pritur dhe kthyer te këmbët e Mahrez.

Algjeriani e ka pasur të lehtë ta dërgojë në rrjetë në diagonale.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit