MAHREZ GJUNJËZON PSG! Di Maria humbet toruan dhe godet Fernandinho. I kuq i padiskutuar (VIDEO)

4 Maj 2021
22:36
Telesport

Manchester City ka dyfishuar rezultatin ndaj PSG sërish me njeriun hero të gjysmëfinales: Mahrez! Sërish në shtyllën e dytë dhe sërish aksion i bukur nga djemtë e Guardiola.

Dhe me eliminimin e sigurtë, Di Maria humbi toruan dhe goditi me Fernandinho në një moment rivënie anësore duke mos mbajtur nervat.

Karton i kuq dhe pak sherr deri kur ndërhynë lojtarët dhe arbitri i katërt për të mbajtur situatën jashtë tensionit.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit