Mamaeva divorcohet dhe çmend ndjekësit me foton e parë si “single”

24 Prill 2021
12:13
Denis Hakanaj

Alana Mamaeva ka publikuar fotografinë e saj të parë pas divorcit nga futbollistit të Rostov, Rostov Pavel Mamaev.

Alana dhe Pavel kanë zyrtarizuar divorcin pas sherreve të vazhdueshme për tradhti.

Çështja e fundit ka përfunduar në faqet e gazetave, për shkak se Alana ka publikuar fotografi në rrjetet sociale të së dashurës të supozuar të ish-burrit të saj.

Çifti u martua në vitin 2013-të dhe nga lidhja e tyre ka lindur një vajzë. Mamaeva ka edhe një djalë nga një martesë tjetër.

Mediat ruse kanë shkruar se Alana ka tentuar vetëvrasjen pasi ka zbuluar tradhtinë e futbollistit dhe është shtruar në spital për helmim.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit