Manchester City, ylli i Pep Guardiola drejt rikuperimit për finalen e Champions!

17 Maj 2021
21:31
Telesport

Kevin De Bruyne vazhdon shërimin e tij nga dëmtimi përpara finales së Ligës së Kampionëve.

Pep Guardiola sot azhornoi gjendjen e futbollistit më të rëndësishëm që ka në ekipin e tij, Manchester City.

Belgu ka humbur dy ndeshjet e fundit kundër Chelsea dhe Newcastle:

“Kevin ka qenë duke u stërvitur dy ditët e fundit dhe ndihet mirë. Të gjithë e dinë se sa e rëndësishme është që ta kemi në dispozicion sërish, por ne do të shohim gjendjen e tij në ditët në vijim”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit