Marcelo i thotë lamtumirë Real-it, por jo Europës

27 Tetor 2021
17:04
Denis Hakanaj

Marcelo ka dëshirë të qëndrojë në Europë.

Pavarësisht zërave të ditëve të fundit mbi mundësinë për ta mbyllur karrierën te Fluminense, braziliani, sipas TNT Sports, duket se ka shprehur dëshirën për të mos u larguar nga Europa pasi t’i thotë lamtumirë Real-it në fund të sezonit.

Kontrata e 33-vjeçarit me Los Blancos do të skadojë në fundin e sezonit dhe ai do të ketë mundësinë të transferohet te një klub tjetër me kosto zero.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit