Marotta “largon” Eriksen dhe pranon: Jemi në një moment shumë të vështirë

28 Nëntor 2020
15:07
Denis Hakanaj

“Jemi në një monet shumë të vështirë, që mund ta kalojmë vetëm duke qëndruar të bashkuar brenda dhe jashtë fushës”.

Këto kanë qenë deklaratat e bëra nga Beppe Marotta, administratori i deleguar i Inter-it, për Sky Sport pak minuta para ndeshjes kundër Sassuolo-s në Mapei Stadium.

Në lidhje me të ardhmen e Eriksen: “Të shohim se çfarë do të ndodhë në merkaton e janarit. Ka mundësi që lojtari të na kërkojë të shitet”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit