Mbappe i papërmbajtshëm! Fillimisht ndëshkon portierin me të kuq, pastaj realizon (VIDEO)

22 Janar 2021
21:40
Telesport

PSG ka kaluar në avantazh ndaj Montpellier dhe ai që realizon është Mbappe.

Më herët, sulmuesi francez kampion bote kishte detyruar portierin kundërshtar të shkaktonte faull si lojtari i fundit dhe pas ndërhyrjes së VAR u dha i kuqi.

Fillimisht arbitri e kishte ndëshkuar me të verdhë duke korigjuar vendimin më pas.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit