“Mbrojtësit e Spanjës e hanë Lewandowskin!” Talenti i Manchester City kërkon falje

24 Qershor 2021
23:52
Telesport

Fjalët e Ferran Torres, sulmuesit të Manchester City dhe Spanjës, i cili kishte deklaruar se “mbrojtësit e Spanjës do të hanin Lewandowski” shkaktuan një sensacion.

Autori i golit të 4-0 në ndeshjen e djeshme kundër Sllovakisë, foli në konferencën për shtyp, donte të sqaronte deklaratat e tij:

“Goli? Unë e festova me zemërim sepse pashë njerëzit shumë të lumtur, në një ndeshje në të cilën kemi shënuar kaq shumë gola dhe kjo më entuziazmoi.

Goli u dedikohet atyre, ata e meritojnë atë, ato janë shumë të rëndësishme për ne.

Lewandowski? Kërkoj falje nëse e ofendova, për mua ai është një pikë referimi”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit