Mbrojtja e Lazios “horror”, jo vetëm gafa por edhe autogol! Bayern me poker, Correa shkurton shifrat (VIDEO)

23 Shkurt 2021
22:11
Telesport

Pjesa e dytë ka nisur në shenjën e golave ashtu si edhe e para mes Lazios dhe Bayern Munich.

Kaluan vetëm 2 minuta dhe mbrojtja italiane sërish futi ujë, këtë herë me një autogol të pafat të Acerbit.

 

Por, dy minuta më pas do të shënonte dhe Correa për Lazion duke çuar shifrat momentale në 2-4.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit