Messi dhuron show, i zhduk topin mes këmbëve Sterling (VIDEO)

24 Nëntor 2021
21:24
Telesport

Sfidë e bukur mes Manchester City dhe PSG. Ekipi parizien eshte duke vuajtur jo pak ndaj djemve te Guardiola-s qe iu afruan edhe golit por ishte Kimpembe ai qe shpetoi gjithcka.

Megjithate, brenda ndeshjes deri tani ka pasur edhe pak spektakel dhe ka ardhur nga kembet e Leo Messit.

Argjentinasi ka bere viktime ne nje aksion Sterling duke i kaluar topin poshte kembeve…

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit