This website requires JavaScript.

Messi hyn në lojë për Neymar, ja çfarë i kërkon Barçës dhe brazilianit

Barcelona

Messi hyn në lojë për Neymar, ja çfarë i kërkon Barçës dhe brazilianit

13 Gusht 2019
11:32
Alfred Lleshi
13 Gusht 2019
11:32
Alfred Lleshi

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera