This website requires JavaScript.

Messi trondit Barçën; mungon dhe ndaj Valencias, në rrezik edhe Dortmundi

Barcelona

Messi trondit Barçën; mungon dhe ndaj Valencias, në rrezik edhe Dortmundi

11 Shtator 2019
14:04
Alfred Lleshi
11 Shtator 2019
14:04
Alfred Lleshi

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera