Milan do yllin e Premier League, Maldini: Të shohim çfarë do të ndodhë

2 Gusht 2020
11:12
Denis Hakanaj

Drejtori teknik i Milan-it, Paolo Maldini, ka pranuar interesin e kuqezinjve për mbrojtësin e Tottenham, Serge Aurier.

“Kemi folur me menaxherin e tij vitin e kaluar, tani do të shohim se çfarë do të ndodhë në javët e ardhshme”, ka thënë Maldini.

“Kur merr një rol drejtuesi, duhet të mësosh të kesh durim dhe rezultatet do të vijnë”.

Në lidhje me ecurinë e mirë të skuadrës në fundin e sezonit:m

“Fanella e Milan-it ka një peshë të madhe dhe besoj se karantina i ka ndihmuar disa lojtarë që të largojnë presionin nga vetja”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit