Milot Rashica rrëfehet për “Kicker”: Ja pse shokët dhe trajneri më thërrasin “raketa”

Kosova

Milot Rashica rrëfehet për “Kicker”: Ja pse shokët dhe trajneri më thërrasin “raketa”

12 Korrik 2019
11:37
Alfred Lleshi
12 Korrik 2019
11:37
Alfred Lleshi

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera