Gossip

Modelja shqiptare është një ndër më të bukurat në planet, por edhe ish-kampione…

Tika Camaj është një ndër engjëjt e “Victoria Secret”, një bukuri tjetër shqiptare që ka marrë prej kohësh vëmendjen e pasarelave, por tashme edhe mediat sportive kanë kthyer sytë nga ajo për shkak të eksperiencave të saj sportive.

Modelja tërheq vëmendjen gjithmonë në pasarela për shkak të lëvizjeve të saj të shkathëta, të cilat janë rezultat i pasionit të saj për sportin dhe konkretisht praktikimi i arteve parciale në rininë e saj, madje thuhet të ketë qenë edhe kampione në Taekwondo.

Ajo është shtuar në listën e femrave më të bukura të planetit.

Shikoni fotot dhe na thoni a e meriton të jetë në këtë klasifikim modelja shqiptare?

View this post on Instagram

Late night rumble @tiffanykeller

A post shared by Tika Camaj (@tikacamaj) on

View this post on Instagram

Love hard 🖤

A post shared by Tika Camaj (@tikacamaj) on

 

Më shumë nga Gossip