Moderatorja shqiptare: Më ka ngacmuar një lojtar i Barcelona-s!

4 Shtator 2021
15:54
Telesport

Moderatorja sportive nga Kosova, Elmira Sadrija, është një nga personazhet më të komentuar në Gossip. Mirëpo, vëmendje ka marrë edhe me një deklaratë e saj në një emision në ATV, ku ka treguar se është ngacmuar nga një futbollist i Barcelonës.

Elmira theksoi se kjo ka bërë të jetë lajm në të shumë portale të Ballkanit, si në Kroaci, Serbi apo në Malin e Zi. “Ngacmimi i fundit ka qenë në shtator të vitit të kaluar, kur unë kam arritur të bëhem lajm në Ballkan dhe pak më gjerë që nuk e kam kuptuar përse.

Përmes followers në Instagram, kam pa që kam qenë në top lajmet në Kroaci, Bosnjë, Serbi, Mal të Zi, edhe kjo ka pasur të bëjë me një futbollist të Barcelonës”, u shpreh bukuroshja.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit