PRAG SUPERKUPA: Momente prekëse, Salah & Co lumturojnë fëmijët e gjymtuar (VIDEO)

13 Gusht 2019
23:40

Të mërkurën do të luhet finalja e Superkupës së Europës, teksa në fushë do të zbresin Liverpool (Champions) dhe Chelsea (Europa League) por stërvitja e fundit në stadiumin “Vodafone” të Stambollit ka dhuruar shumë emocione dhe momente prekëse te reds.

Kampionët e Europës, në fakt, me Momo Salah në krye, kanë argëtuar dhe lumturuar dy fëmijë që ishin të gjymtuar, pra pa këmbë, të dërguar nga UEFA pikërisht për këtë event, me ftesë zyrtare.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit