Momenti kur Morata humbet toruan dhe godet Tonalin me “grusht” (VIDEO)

25 Janar 2022
0:42
Telesport

Milan-Juventus u mbyll 0-0 dhe përvecc dy episodeve të dyshimta, nuk është se prodhoi shumë, aq sa edhe rastet ishin me pikatore…

Por, ka një moment që ndoshta VAR dhe arbitri nuk e panë dot mirë dhe nuk e gjykuan. Ishte kur Tonali mbrojti topin nga sulmet e Dybala dhe sidomos Morata, që madje hapi grushtin për ta goditur mesfushorin kuqezi që ra në tokë…

Një veprim totalisht i turpshëm nga spanjolli…

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit