Morata dhe Chiesa komentojnë suksesin në Champions dhe pranojnë “objektivin”

20 Tetor 2020
21:20
Telesport

Autor i dy golave, Alvaro Morata foli për Sky Sport pas dy golave ​​të shënuar kundër Dinamo Kiev. “Çdo vit ka një shans për të fituar Ligën e Kampionëve dhe ne duam të shkojmë deri në fund. Ne donim të fitonim për të filluar mirë, kemi luajtur mirë”.

JUST NU: Kulusevski med tungt avslut - Morata stöter in returen

Edhe Federico Chiesa komentoi debutimin në Champions:  “Sonte kemi dashur të fitojmë dhe të marrim tre pikët në Champions League duke pasur një fillim të shkëlqyeshëm. Ishte një fushë e vështirë, morëm shumë kritika, por është normale: duhet të fitojmë sa herë që dalim në fushë.”

Lajme të tjera

Lajmet e fundit