Morata zhbllokon ndeshjen ndaj SPAL, “gozhdon” Berishën me penallti (VIDEO)

27 Janar 2021
21:07
Telesport

Juventusi ka gjetur golin e avantazhit ndaj SPAL në Kupën e Italisë pas një penalltie të fituar nga Rabiot për ndërhyrje brenda zonës së rreptësisë.

Morata nga pika e bardhë ka mundur Etrit Berishën, teksa bardhezinjtë kalojnë përpara dhe zhbllokojnë ccerekfinalen e Kupës së Italisë.

Kujtojmë që Cristiano Ronaldo nuk është në fushë pasi është kursyer nga Pirlo.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit