MOUNTTTTT !!! Supergol i anglezit, Chelsea në avantazh (VIDEO)

7 Prill 2021
21:37
Telesport

Chelsea ka marrë avantazhin përballë Portos në çerekfinalet e Champions League.

Mason Mount ka qenë autori i golit, me anglezin që ka realizuar në minutën e 32’.

Pas pasimit të Jorginho, Mount ka shmangur bukur mbrojtësin dhe ka ndëshkuar portierin e Portos me një goditje të bukur. 0-1 për Chelsean!

Lajme të tjera

Lajmet e fundit