Mourinho vendos veton, dëshiron yllin e La Ligas

15 Shtator 2020
19:53
Eraldo Harlicaj

Jose Mourinho e nisi me humbje Premier Leaguen sepse u mposht nga Evertoni me rezultatin 0-1. Merkatoja e verës ishte shumë e dobët për numrin një të stolit që ka shumë mangësi.

Ai është treguar i qartë dhe i ka kërkuar drejtuesve një sulmues. Gareth Bale është emri që pëlqehet nga skuadra spanjolle. Sulmuesi i Realit do të largohet dhe mund të joshet nga një rikthim te Tottenhami.

Uellsiani po vuan në Spanjë, ndërsa trajneri Zinedine Zidane nuk e do në ekip. Bale ka shpikur një dëmtim në gju dhe nuk po stërvitet me grupin. Ai dëshiron të largohet nga spanjollët.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit