“Moyes, Van Gaal dhe Mourinho do të ishin shkarkuar, ndërsa Solskjaer është aty”

26 Tetor 2021
17:30
Denis Hakanaj

Ish-ylli i Blackburn, me të cilin  ka fituar një Premier League legjendare, Chris Sutton ka sulmuar Manchester United dhe Ole Gunnar Solskjaer.

“Nuk e kuptoj se cili është identiteti. Janë klubi më i madh në botë, por ajo që ka ndodhur me Liverpool-in është e turpshme”, ka thënë Sutton.

“Pritshmëria ishte e madhe, por rezultatet nuk kanë ardhur: Moyes, Van Gaal dhe Mourinho do të ishin shkarkuar po të kishin qenë në vendin e Solskjaer”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit