Champions League

Mrekullia e Romës në Champions, ja festa e çmendur e presidentit Pallotta (video)

Shpërthen “zjarr” kryeqyteti italian, Roma. Natë e çmendur ajo në kapërcyell të 10 dhe 11 prillit 2018. Barça asgjësohet 3-0 në “Olimpico” dhe verdhekuqtë e Seria A shkojnë në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Tifozët vendës në delir, presidenti Pallota nuk përmbahet, teksa e shuan adrenalinën e lartë me një “dush të ftohtë” në “Piazza del Popolo”.

 

Më shumë nga Champions League