Muçi është magjik, super gol me Besiktas-in (Video)

25 Shkurt 2024
19:05
Denis Hakanaj
back button

Ernest Mucci ka qenë protagonist me Besiktas-in në kampionatin turk.

Sulmuesi shqiptar ka realizuar golin e dytë në fitoren 2-0 të marrë nga skuadra e tij në fushën e Istanbulspor.

Istanbulspor 0-2 Besiktas – Ernest Muçi 54′ – Video

22-vjeçari ka mposhtur portierin kundërshtar me një goditje të fuqishme dhe të saktë në limitet e zonës së rreptësisë në minutën e 54-t.

Kjo është ndeshja e tretë për Muçin me skuadrën e Besiktas-in, që nga transferimi i tij pak javë më parë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit