Muller: Nuk më intereson çfarë thonë në Spanjë, kjo gjë nuk duhet të diskutohet

28 Nëntor 2021
13:22
Denis Hakanaj

“Nuk ka asgjë për të diskutuar: Lewandowski duhet ta fitojë Topin e Artë, pikë”.

Thomas Muller e ka shprehur qartë mendimin e tij për Sky Sport në lidhje me garën për çmimin më prestigjioz individual:

“Në Spanjë mund të thonë edhe se Benzema ka bërë mirë, por Lewandowski ka fituar gjithçka me ne.

“Do ta kishte fituar edhe vitin e kaluar, dhe në sezonin e fundit ka vendosur një rekord të ri në Gjermani”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit