MUSIALA!!! Talenti i Bayern Munich dyfishon shifrat ndaj Lazios (VIDEO)

23 Shkurt 2021
21:32
Telesport

Bayern Munich gjen edhe golin e dytë ndaj Lazios dhe këtë herë është talenti 18 vjeçar, Musiala ai që realizon ndaj Pepe Reina.

Diagonale cinike nga lojtari i lindur në vitin 2003, pas një prekje të bukur nga Goretzka.

Lazio reagoi me Milinkovic Savic dhe Luis Alberto, madje duke kërkuar edhe një penallti që pasi u pa në VAR, arbitri vendosi që të mos e akordonte por vazhdonte lojën.

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit