MUSIALAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Talenti i Bayern “deh” mbrojtjen e Wolfsburg. Chupo Moting dyfishon (VIDEO)

17 Prill 2021
15:50
Telesport

Sërish ai, talenti i Bayern Munich, Musiala, ka realizuar gol pas një driblimi dehës brenda zonës së rreptësisë së Ëolfsburg.

Skuadra e Hansi Flick e ka nisur menjëherë fort ndeshjen pas eliminimit në Champions League dhe pasi vetëm kampionati ka mbetur këtë sezon…

Por, Bayern nuk u mjaftua me 1 gol dhe 9 minuta më ishte Chupo Moting ai që dyfishoi rezultatin. Gafa e portierit, që i dha “asist” sulmuesit të Bayern.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit