Nagelsmann habit me komentin pas Barcelona-Bayern: “Ok fitorja, por nuk jam edhe aq i kënaqur sepse…”

15 Shtator 2021
0:16
Telesport

Pas fitores së madhe të Camp Nou kundër Barcelonës, trajneri i Bayern Munich Julian Nagelsmann analizoi 3-0 të bavarezëve, e cila erdhi falë golave ​​të Muller dhe Lewandowski:

“Unë jam i kënaqur që kam Muller dhe Lewy, mezi prisja t’i shihja bashkë dhe se si do të shkonte me yjet e këtij kalibri.

Unë jam i kënaqur me performancën, por duke parë mbrapa, duhet të heq dorë nga gezimi: mund të kishim qenë më mirë”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit