Gossip

“Nana” i kap 3 përnjëherë në Botëror, sekreti i tij është Eurolloto

Ka rreth tre muaj që na shkrin së qeshuri me veprimet dhe shprehjet karakteristike, por nuk e prisnim kurrë që do të shkonte deri në këtë nivel. Po flasim për Avni Kurtin apo, siç njihet ndryshe, “Nana”.

Taksisti më i famshëm në Shqipëri dje ka dalë në një video promocionale të Eurollotos, ku duket në super formë. Avniu e shfaq veten të shkathët, sepse “merr tri femra përnjëherë”.

Me rastin e Kampionatit Botëror, kompania e basteve ka ideuar një reklamë shumë funny, ku Avniu qeras me uiski tri vajza seksi në një lokal dhe në fund thotë se duke luajtur me këtë kompani bastesh mund t’i përballojë pa problem.

Meqë ra fjala, keni dëgjuar për këtë fushatë? Tani me 1 skedinë mund të fitoni 3. Vetëm në Eurolloto. Bashkohuni në grupin “3 përnjëherë” në Facebook dhe provojeni: http://bitly.com/3përnjëherë

Më shumë nga Gossip